ENDÜSTRİYEL İZOLASYON MALZEMELERİ

Düşük Çimentolu Betonlar

İZORLOWCAST 50 VİBRATION CASTABLE
%50 Al2O3 ihtiva eden düşük çimentolu, vibrasyon uygulamalı beton refrakterdir. Diğer betonlara nazaran bünyesine kabul ettiği su miktarının çok düşük olması sebebiyle yüksek yoğunluklu, düşük poroziteli ve çok yüksek mukavemet değerlerine sahip bir malzemedir. Özellikle düşük Fe2O3 oranı nedeniyle yüksek sıcaklıkta mukavemet, erozyon ve aşınmaya karşı çok yüksek mukavemet ve yük altında sıcakta deformasyonun minimum olarak istendiği her yerde başarıyla kullanılabilir.

İZORLOWCAST 50SIC VIBRATION CASTABLE
%50 Al2O3 ve %14 Silicon Carbide ihtiva eden düşük çimentolu, vibrasyon uygulamalı beton refrakterdir. Diger betonlara nazaran bünyesine kabul ettigi su miktarının çok düşük olması sebebiyle yüksek yoğunluklu, düşük poroziteli ve oranı nedeniyle yüksek sıcaklığa mukavemet, erozyon ve aşınmaya karşı çok yüksek mukavemet ve yük altında sıcakta deformasyonun minimum olarak istendigi her yerde başarıyla kullanılabilir.

İZORLOWCAST 60SIC VIBRATION CASTABLE
Castable, 60 Al2O3 içeren düşük çimentolu, özellikle vibrasyonlu dökümlerde kullanılan bir malzemedir. Diğer betonlara nazaran bünyesine aldığı su miktarının çok düşük olması nedeniyle yüksek yoğunluklu, düşük poroziteli ve çok yüksek mukavemet değerlerine sahip bir mamuldür. Özellikle düşük Fe2O3 oranı nedeniyle yüksek sıcaklıkta mukavemet, erozyona ve aşınmaya karşı çok yüksek dayanıklılık ve yük altında sıcakta deformasyonun minimum olarak istendiği yerlerde başarıyla kullanılır.

İZORLOWCAST 60SIC 10 VİBRATION CASTABLE
%50 Al2O3 ve %14 Silicon Carbide ihtiva eden düşük çimentolu, vibrasyon uygulamalı beton refrakterdir.  Diğer betonlara nazaran bünyesine kabul ettiği su miktarının çok düşük olması sebebiyle yüksek yoğunluklu, düşük poroziteli ve oranı nedeniyle yüksek sıcakta mukavemet, erozyon ve aşınmaya karşı çok yüksek mukavemet ve yük altında sıcakta deformasyonun minimum olarak istendiği her yerde başarıyla kullanılabilir.

İZORLOWCAST 60SIC 30 VIBRATION CASTABLE
30 SiC içeren düşük çimentolu, özellikle vibrasyon dökümlerde kullanılan bir malzemedir. Diğer betonlara nazaran bünyesine aldığı su miktarının çok düşük olması nedeniyle yüksek yoğunluklu, düşük poroziteli ve çok yüksek mukavemet değerlerine sahip bir mamuldür. Özellikle düşük Fe2O3 oranı nedeniyle yüksek sıcaklıkta mukavemet, erozyona karşı çok yüksek dayanıklılık ve yük altında deformasyonun minimum olarak istendigi yerlerde başarıyla kullanılabilir.

İZORLOWCAST 60SIC 55 VIBRATION CASTABLE
55 SiC içeren düşük çimentolu, özellikle vibrasyon dökümlerde kullanılan bir malzemedir. Diğer betonlara nazaran bünyesine aldığı su miktarının çok düşük olması nedeniyle yüksek yoğunluklu, düşük poroziteli ve çok yüksek mukavemet değerlerine sahip bir mamuldür.  Özellikle düşük Fe2O3 oranı nedeniyle yüksek sıcaklıkta mukavemet, erozyona karşı çok yüksek dayanıklılık ve yük altında deformasyonun minimum olarak istendiği yerlerde başarıyla kullanılabilir.